Luxo Pırlanta %15 İndirim
Hakkımızda

Ayrıcalıklı bir günlük mücevher markası olarak, kendinden ve görüntüsünden emin kadınların ilk tercihi olarak, 60 yıllık parlak bir geçmişin tecrübesini arkasına alan LUXO, mücevherlerini hiçbir detaydan ödün vermeden, en özel teknikleri kullanarak üreten mücevher tasarım markasıdır.

Özenle hazırlanan şık ve zamansız tasarımların yer aldığı Luxo mücevherlerinde kullanılan tüm pırlantalar G-F, VS- SI kalitesindedir ve uygulanan özel mıhlama tekniği ile taş düşmesini minimize ederek, ömür boyu kullanım garantisini vermekteyiz. Sizi renkli pırlantalarımızla buluşturarak pırlantanın birçok çeşidi ile ulaşılabilir lüksü sunmaktayız.

2000 modelin üzerindeki ürün yelpazemizle, ister iş yemeğinde, ister alışverişte, ister gece eğlenirken, ister sabah yürüyüşünde ya da ilk randevunuzda... hep yanınızda olacak ve yaşadığınız her ana küçük pırıltılar katacağız. LUXO Dünya trendlerini takip eden, yeni nesil lüksü tanıtan, ürünlerinin her zaman arkasında ve müşterilerinin her zaman yanında olan şık, zarif, eğlenceli bir marka.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.