Luxo Pırlanta %15 İndirim

Baget

1 2 3 4 5 6

Baget Yüzük Modelleri

Günümüzde en çok tercih edilen mücevherler arasında yer alan baget yüzükler, birçok kadının beğenisine hitap eder. Sitemizde yer alan baget tarzı yüzüklerde, standart kesim tasarımların yanı sıra modern ve nostaljik çizgilere sahip tasarımlar da mevcuttur. Bonbon serisinde yer alan yüzükler, vintage yapısı ile nostaljik bir tarzdan hoşlanan kadınlar için idealdir. Rose gold, mavi, siyah ve beyaz pırlantanın uyumuyla oldukça şık bir görünüm sergileyen vintage modelleri tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte, baget tarzı tasarlanan yüzük çeşitleri arasında prenses tacı şeklindeki tasarımlar da ön plana çıkar. Her yaştan kadının ilgisini çeken, prenses tacı yüzüklerle stilinizi tamamlayabilirsiniz.  

Birbirinden Özel Baget Yüzük Tasarımları

Sitemizde, birbirinden ilgi çekici tasarımlara sahip baget yüzük modelleri yer alır. Bu alanda orijinal tasarımlarıyla ilgi gören, ikili yarım tur yüzük modelleri farklı renklere sahiptir. Bu doğrultuda silver, gold, rose gold gibi renkler arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca baget ikili yarım tur yüzükler, baget standart yüzüklere göre çok daha çarpıcı ve özgün bir tasarıma sahiptir. Kombinlerinizde farklılık yaratmak için bu gibi modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra mavi, beyaz ve siyah pırlanta kullanılarak üretilen, snake yüzükler de büyük ölçüde ilgi görür. Snake tasarımlı yüzükleri günlük kullanımda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Özellikle minimal bir stile sahip kadınlar için bu tasarımlar idealdir.

Farklı Renkleri Bulunan Baget Yüzük Çeşitleri

Birçok tasarımı bulunan baget yüzükler genel olarak beyaz, siyah ve mavi pırlantadan tasarlanır. Aynı zamanda ürünlerin 14k altın olan gövde kısımlarında silver, gold ve rose gold gibi renkler tercih edilir. Ayrıca çeşitli modellerde iki renklerin bir arada kullanıldığı tasarımlar da bulunur. Sitemizde yer alan yüzüklerde ikili yarım tur modellerinin yanı sıra üçlü olarak tasarlanan baget iskelet yüzük çeşitleri de mevcuttur. Ekstra lüks ve gösterişli bir görünüme sahip olan iskelet yüzükleri, düğün, nişan gibi özel gün ve davetlerde tercih edebilirsiniz. Üstelik bu sayede katıldığınız davetlerde şıklığınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bununla birlikte bu tarz yüzüklerin Ivy koleksiyonun da yer alan tasarımlar da son derece ilgi çekicidir. Farklı koleksiyonlardaki modeller arasından kendinize uygun seçimlerde bulunabilirsiniz.

Kalite ve Şıklığı Bir Arada Sunan Baget Yüzükler

Kalite ve şıklığı bir arada sunan baget tarzında tasarımı yapılan yüzüklerle her ortamda ışıltınızla göz kamaştırabilirsiniz. Bu alanda ön plana çıkan sarmal, iskelet ve kaplan yüzükler son derece gösterişli ve iddialıdır. Girdiğiniz her ortamda şıklığınızla dikkat çekmek için bu tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz. Bununla birlikte safir, ametist, turmalin ve morganit gibi taşlar kullanılarak üretilen bu tarz yüzükleri de tercih edebilirsiniz. Birbirinden renkli doğal taşların enerjisinden yararlanırken aynı zamanda şık bir görünüm elde etmeniz mümkündür. Üstelik ister tek taşa sahip modelleri isterseniz de ikili taşa sahip tasarımları tercih edebilirsiniz. Tüm baget yüzük çeşitlerini Luxo Daimond güvencesiyle sitemizden satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.